Hakkımızda

Dr. Şeyda Atabay Sağlık ve Kozmetik Ürünleri A.Ş 2018 yılında İzmir’de kurulmuştur. Firmamız ürünleri; Op. Dr. Şeyda Atabay önderliğinde alanında uzman Kimya Mühendisleri ve Kimyagerler tarafından AR&GE Laboratuvarlarımızda geliştirilmiştir. Jophielle Angel’s Light, yenilikçi bir Dermo-Kozmetik markasıdır. Kişilerin ihtiyaç ve isteklerini karşılamak adına; işinde bilgili, kendini işine adamış ve işini tutkuyla yapan bir ekibe sahiptir.

Değerlerimiz

» Çevreye, doğaya ve insana karşı saygılıyız.

»Sorumluluklarımızın farkındayız.

» Araştırmacı ruhumuzla yenilikçi ve bilimsel temelli ürünler üretiyoruz.

» Sürdürülebilir kalite için çalışıyoruz.

» Dermokozmetik sektörüne etkinliği yüksek ve temiz içerikli ürünler sunuyoruz.

Misyonumuz

Çevreye saygılı üretim anlayışıyla müşteri beklentilerinin ötesinde değer sunan kaliteli ürünler üreterek; doğal, sağlıklı, güvenilir ve etkili bir dermokozmetik anlayışı geliştirmektir. Yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlayarak; yurt içi ve yurt dışı tedarikçilerimizle aynı hedefe doğru sürekli büyümek ve bunu sürdürmektir.

Vizyonumuz

Cilt bakım rutinini genel sağlık rutinin bir parçası haline getirerek bilinçli tüketici farkındalığı yaratan, çalışanlarının sürekli gelişmesine olanak sağlayan, yenilikçilik felsefesini içselleştiren ve paydaşları ile iş birliği içinde sürdürülebilir bir değer yaratan sektöründe öncü firma olmak..

tr_TRTurkish